Кредит із 21 року

Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 No100.
Інформація, що підлягає розкриттю відповідно до вимог чинного законодавства, розміщена в розділі Розкриття інформації
В Україні оформити кредит з 21 року не становить жодних проблем, оскільки українці стають повнолітніми у 18 років. Деякі активні молоді громадяни України до 21 року вже мають солідну кредитну історію. Однак, у світі повноліття в 21 рік настає в 13 країнах: Бахрейн, Габон, Гондурас, Гренада, Камерун, Кот-дІвуар, Кувейт, Лесото, Мадагаскар, ОАЕ, Сінгапур, Чад, США (штати Міссісіпі і Пуерто-Ріко). У світі існує й інша крайність, наприклад, в Ірані дівчатка вважаються повнолітніми з 9-річного віку, а на Фарерських островах у повноліття вступають у 14 років.

Де можна оформити кредит із 21 року

Отримати кредит з 21 року можна в будь-якій кредитно-фінансовій організації, за умови виконання вимог, які вона висуває. Як правило, від позичальника вимагатимуть його паспорт, ІПН, номер мобільного телефону українського оператора, який треба буде підтвердити, надіславши код, який надійшов у СМС-повідомленні.

Як показує практика, отримати кредит з 21 року в Україні найпростіше та найшвидше через сайт мікрофінансової організації (МФО). Для цього необхідно зареєструватися на сайті (цей процес зазвичай займає 15-30 хвилин) і подати заявку на кредит (5 хвилин), яка розглядається в автоматичному режимі (10-15 хвилин), після чого на телефон (електронну пошту) позичальника надходить повідомлення про прийнятому рішенні. Якщо вона позитивна, клієнту залишається підписати електронний кредитний договір, після чого гроші будуть зараховані на його банківську картку.
Якщо ж у вас виникли додаткові питання - зверніться на гарячу лінію сервісу Money4You за телефоном
0 800 330 024