Кредит онлайн на картку цілодобово в Україні 24/7

Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 No100.
Інформація, що підлягає розкриттю відповідно до вимог чинного законодавства, розміщена в розділі Розкриття інформації
Ще зовсім недавно отримати кредит онлайн цілодобово на карту не було можливим, оскільки з технічного погляду це було неможливо. Але Інтернет, увірвавшись наприкінці другого тисячоліття в життя людини, раз і назавжди змінив звичний перебіг речей. В еру всесвітньої павутини отримати кредит онлайн цілодобово не становить проблем.

Як показує практика, деякі позичальники оформляють кредит онлайн цілодобово для погашення кредиту, який він узяв раніше. Таке «перекредитування» дає можливість клієнту уникнути штрафних санкцій і не псувати свою кредитну історію, про яку буде розказано нижче.

Як можна оформити швидкий кредит уночі

Кредит 24/7 доступний на сайті мікрофінансової організації (МФО). Деякі МФО навіть надають можливість деяким клієнтам отримати кредит уночі з поганою КІ (кредитною історією). Для того, щоб отримати позику онлайн цілодобово, необхідно зареєструватися на сайті МФО. Зробити це можна у будь-який час, зручний для потенційного позичальника.

Наразі в мережі можна знайти десятки сайтів МФО. Жодних обмежень на реєстрацію в різних МФО не існує. Користувач може стати клієнтом десятків різних МФО, це не заборонено законом. Але, що об'єднує всі легальні МФО, що працюють за ліцензією, це необхідність реєстрації нового користувача. Процес реєстрації уніфікований і дуже схожий у всіх МФО.

Реєстрація

Процес реєстрації у конкретній МФО її майбутній клієнт проходить лише один раз. Надалі, для отримання онлайн-кредиту в тій же МФО повторної реєстрації робити вже не потрібно. Слід сказати, що реєстрація – це «трудомісткий» для клієнта процес при оформленні кредиту в МФО.

Різні МФО висувають різні вимоги для своїх майбутніх клієнтів. p align="justify"> Середньостатистична МФО зазвичай не вимагає від користувача надання будь-яких документів, що підтверджують його платоспроможність. Однак, якщо клієнт надасть такі документи, це буде тільки «плюс» для нього і підвищить шанси на отримання кредиту.

В обов'язковому порядку в будь-якій МФО треба буде вказати персональні паспортні дані, ІПН, вказати та підтвердити номер мобільного телефону українського оператора зв'язку (електронної пошти). Подана клієнтом інформація має бути достовірною, якщо під час перевірки буде виявлено неточності, у реєстрації користувачеві буде відмовлено.

Прив'язка картки

Після того, як адміністрація МФО перевірила персональні дані свого майбутнього клієнта та не знайшла порушень, позичальнику відкривається доступ до персонального кабінету на сайті організації. У цьому кабінеті клієнт повинен буде ідентифікувати свою банківську картку, видану будь-яким українським банком, та «прив'язати» її до свого облікового запису.

Для прив'язки банківської картки на ній мають бути певні кошти. Найчастіше достатньо буде суми в 1 грн, яка буде списана в ході ідентифікації, а потім повернута назад.

Подача заявки

Зареєстровані користувачі, які «прив'язали» свою банківську картку до особистого кабінету на сайті МФО, одержують можливість подання заявки на кредит. У заявці клієнт вказує суму кредиту та термін кредитування. Ці значення не повинні виходити за встановлені ліміти. Більшість МФО видають кредити терміном від 1 до 30 днів у розмірі від 100 до 25 000 грн. У кожній конкретній МФО ці значення можуть коливатися досить великому діапазоні. На це слід звернути увагу на вибір МФО.

Зазвичай, на сайті МФО є кредитний калькулятор, з якого клієнт може розрахувати параметри свого кредиту. У таких калькуляторах вже заздалегідь закладені обмеження, що існують у конкретній МФО. Клієнт не може подати технічно заявку на більшу/меншу суму або термін кредитування.

Використовуючи кредитний калькулятор, позичальник розумітиме, коли і скільки йому треба буде повернути гроші кредитору. Це дуже зручний інструмент. У разі виникнення будь-яких питань, можна звернутися до служби технічної підтримки, яка в деяких МФО працює цілодобово.

Розгляд заявки

Подана клієнтом заявка розглядається системою скорингу в автоматичному режимі. Такий підхід дозволив МФО опрацьовувати заявки своїх клієнтів у режимі «нон-стоп» 24/7. Скорингова система працює повністю автономно, не потребує втручання ззовні. Кожна МФО попередньо налаштовує скорингову систему відповідно до політики, що проводиться. Тому, та сама заявка клієнта в різних МФО може бути розглянута з різним результатом – в одній МФО заявка може бути схвалена, а в іншій – відхилена.

У більшості МФО заявка розглядається протягом 15-20 хвилин. Час залежить від складності алгоритму, закладеного у роботу системи, і навіть від навантаження. З цієї причини часто заявки на онлайн-кредит, подані вночі, можуть оброблятися швидше, ніж вдень.

Підписання онлайн кредитного договору

У разі схвалення заявки клієнт отримує відповідне повідомлення на свою електронну пошту (телефон). Адміністрація МФО надсилає електронний кредитний договір, у якому міститься спеціальний код. Клієнт повинен надіслати цей код на вказану адресу чи номер. Ця дія і вважатиметься підписанням клієнтом електронного кредитного договору. Після цього необхідна сума надійде на банківську картку клієнта.
Якщо ж у вас виникли додаткові питання - зверніться на гарячу лінію сервісу Money4You за телефоном
0 800 330 024