Кредит з 19 років
Інформація, що підлягає розкриттю відповідно до вимог чинного законодавства, розміщена в розділі Розкриття інформації
Для того, щоб в Україні оформити кредит із 19 років, необхідно звернутися до однієї з кредитно-фінансових організацій (банку, МФО, ломбарду). Будь-яка з цих організацій може оформити дієздатній особі кредит з 19 років за дотримання певних умов, які висуває адміністрація закладу. Які ж це умови?
Банківський кредит
Щоб отримати класичний банківський кредит з 19 років, необхідно підготувати стандартний пакет документів, перелік якого може відрізнятися залежно від банку. Як правило, банки вимагають документ, що підтверджує особу позичальника (зазвичай паспорт), довідку про присвоєння ІПН, витяг із місця роботи про зарплату за останні 6 місяців. Можливо, будуть потрібні й інші довідки – багато залежить від банківської політики та виду кредиту, який хоче отримати позичальник.
Кредит у МФО
Для того, щоб оформити кредит з 19 років у МФО (мікрофінансовій організації), знадобиться паспорт, ІПН, номер мобільного телефону та банківська карта позичальника за умови, що кредит оформляється в режимі онлайн. Для того, щоб отримати кредит у МФО готівкою, банківська картка не є обов'язковою. Клієнт повинен відвідати найближче відділення МФО, надати документи, відповідальний співробітник їх перевірить, і візьме він всю технічну роботу з оформлення необхідної кредитної документації. У такому разі, за бажанням, клієнт може отримати кредит готівкою.
Кредит у ломбарді
Для того, щоб отримати кредит у ломбарді необхідні дві речі: паспорт та заставна цінність, під яку і буде видано кредит.
Якщо ж у вас виникли додаткові питання - зверніться на гарячу лінію сервісу Money4You за телефоном
0 800 330 024