Кредит із 18 років
Інформація, що підлягає розкриттю відповідно до вимог чинного законодавства, розміщена в розділі Розкриття інформації
Згідно з чинним законодавством, в Україні можна оформити кредит з 18 років, хоча фактично повноліття настає з 16-річного віку. Але де-юре та де-факто справжнє «доросле» життя в Україні починається з 18 років, як і в багатьох інших європейських країнах.
Чому банки видають кредит із 18 років
Рішення про видачу кредитів особам з 18 років ґрунтується не лише на законодавстві, а також на економічних та соціальних передумовах. В Україні вік 18 років вважається юридично дорослим і, отже, громадяни набувають повної юридичної дієздатності, тому мають можливість отримати кредит з 18 років.

Однак, слід зазначити, що хоч у молодих людей є можливість оформити кредит з 18 років, не завжди це можливо, оскільки банки проводять оцінку кредитоспроможності позичальника, враховуючи його кредитну історію, дохід, заборгованість та інші фактори. Тому малоймовірно, що 18-річному юнакові чи дівчині банк видасть великий грошовий кредит.
Кредит у МФО
Мікрофінансові організації (МФО) також кредитують своїх клієнтів з 18-річного віку, висуваючи більш лояльні вимоги до позичальника. Достатньо надати паспорт та довідку про присвоєння ІПН. Але і тут у разі першого кредитування, коли кредитна історія клієнта чиста, можуть виникнути проблеми з отриманням кредиту, скажімо, на 10 000 грн або більше.

Але ситуацію можна швидко виправити, якщо взяти і своєчасно повернути кілька кредитів у 3-5 000 грн. Адміністрація МФО дуже цінує своїх сумлінних клієнтів та готова їх кредитувати на максимальні суми.
Якщо ж у вас виникли додаткові питання - зверніться на гарячу лінію сервісу Money4You за телефоном
0 800 330 024