Куди йти, якщо потрібні гроші?

Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 No100.
Інформація, що підлягає розкриттю відповідно до вимог чинного законодавства, розміщена в розділі Розкриття інформації
У наш складний час у багатьох українців періодично виникають різноманітні фінансові труднощі, які потребують негайного вирішення. Що робити у таких випадках? Де знайти додаткове тимчасове джерело фінансування?

Варіант №1 – банк

Класичний кредит у банку передбачає оформлення певного пакета документів, на збір якого піде певний час. При цьому кредитування в банку передбачає відносну чималу суму на тривалий період. Ніхто не братиме зараз банківський кредит розміром 1000 грн терміном на тиждень.

Як варіант, є можливість у банку оформити кредитну картку, і користуватися нею, коли виникне потреба. Але зробити це можуть тільки раніше зареєстровані клієнти. Та й на випуск картки піде певний час. Тому відкрити банківську «кредитку» з «нуля» протягом кількох годин вийде не завжди.

Варіант №2 – ломбард

Це старий та перевірений спосіб, яким тривалий час користуються мільйони позичальників. Система кредитування в ломбарді дуже проста – ви приносите якусь цінну річ, яку ломбард готовий взяти як заставу за кредит. Оцінювач проводить оцінку застави, після чого ломбард видає вам кредит залежно від вартості застави. Що вартість застави, то більше грошей може кредитувати вам банк.

Якщо після закінчення дії кредитного договору клієнт не розрахувався за кредитом, ломбард продасть з аукціону заставу та погасить кредит. При цьому жодних негативних наслідків у вигляді погіршення кредитної історії позичальника не буде. Більше того, якщо ломбард від продажу застави врятує грошей більше, ніж кредитував, надлишок він повинен повернути позичальнику. Якщо ломбарду від продажу застави не вдасться повністю покрити виданий кредит – це проблема ломбарду. У будь-якому разі до недбайливого позичальника жодних юридичних претензій бути не може. Саме з цієї причини, ломбарди враховують усі потенційні ризики та кредитують своїх клієнтів на суми, які суттєво менші від реальної вартості застави.

Варіант №3 - МФО

МФО з'явилися відносно недавно, але швидко стали популярними, оскільки дають можливість дуже швидко (протягом години, найчастіше швидше) оформити кредит на суму до 25-30 тисяч гривень у будь-який час дня та ночі. Термін кредитування зазвичай не перевищує 30 діб. Єдина "ложка дьогтю" у цій "бочці меду" - високі відсотки.
Якщо ж у вас виникли додаткові питання - зверніться на гарячу лінію сервісу Money4You за телефоном
0 800 330 024