Промокод в компанії Money4you
Інформація, що підлягає розкриттю відповідно до вимог чинного законодавства, розміщена в розділі Розкриття інформації
Промокоди є ефективним маркетинговим інструментом, за допомогою якого підвищується інтерес з боку клієнтів. Насамперед, промокоди можна віднести до методів психологічного на користувача, коли останньому складно відмовитися від запропонованої послуги, оскільки умови, у яких вона пропонується, вигідніше ніж в інших клієнтів.
Промокоди в МФО
Як уже було сказано, промокоди надають їх власникам певні вигоди, яких немає в інших користувачів. Промокод - це набір певних символів, частіше буквено-цифрових. На ринку кредитно-фінансових послуг промокоди дають можливість позичальникам отримувати кредити на вигідніших умовах (за зниженою відсотковою ставкою, з підвищеним лімітом або терміном погашення). Іноді промокоди дають можливість їхнім власникам брати участь у різноманітних акціях з розіграшами цінних призів або інших «смаків».
Компанія Money4you
Адміністрація МФО Money4you періодично проводить маркетингові акції, під час яких розповсюджує промокоди серед своїх клієнтів. Такі акції анонсуються на сайті компанії, промокоди надаються на безкоштовній основі, найчастіше вони діють тільки для нових клієнтів, які вперше реєструються в МФО.

Компанія Money4you не розповсюджує промокоди через сторонні ресурси, тому не слід їх шукати в Інтернеті, оскільки потенційний знайдений варіант, швидше за все, буде поширюватися з шахрайськими цілями. У жодному разі не слід купувати промокод від Money4you – компанія не торгує промокодами.
Як використовувати промокод
В обов'язковому порядку, у період проведення відповідної акції під час реєстрації нового клієнта або під час оформлення заявки на кредит, з'являється додаткове поле «Промокод» у формі, яку заповнює клієнт. У це поле слід ввести промокод, якщо він має користувача. Якщо клієнт все зробив правильно і промокод виявився робітником, клієнт отримає обіцяні преференції та зможе ними скористатися.
Якщо ж у вас виникли додаткові питання - зверніться на гарячу лінію сервісу Money4You за телефоном
0 800 330 024