Онлайн кредит на картку Приватбанку
Інформація, що підлягає розкриттю відповідно до вимог чинного законодавства, розміщена в розділі Розкриття інформації
Згідно з неупередженими цифрами статистики, Приватбанк користується найбільшою популярністю серед українців. Наразі картку Приватбанку має кожен третій повнолітній українець. Кредит на картку Приватбанку щороку оформляють понад 10 млн. клієнтів. З розвитком Інтернету взяти кредит у сучасному банку можна у віддаленому режимі, та отримати необхідну суму грошей протягом кількох хвилин.
Як взяти кредит у Приватбанку
Щоб взяти кредит у ПриватБанку, необхідно стати його клієнтом. Для цього раніше необхідно було відвідати найближче відділення Приватбанку та надати документи, що підтверджують особу майбутнього клієнта. Банківський співробітник знімав ксерокопії значних сторінок паспорта, довідки про присвоєння ідентифікаційного коду платника податків, у деяких випадках була потрібна інформація про працевлаштованість та середню заробітну плату клієнта за останні шість місяців.

В даний час процедуру реєстрації в ПриватБанку можна пройти в режимі онлайн, оформивши віддалено кредитну картку. Для цього потенційний позичальник повинен завантажити та встановити додаток Приват24, після чого пройти ідентифікацію одним із запропонованих способів. Зареєстрований клієнт ПриватБанку має можливість відкрити кредитну картку з лімітом до 200 тисяч гривень. За бажанням кредитну картку буде доставлено службою кур'єрської доставки на вказану клієнтом адресу або на найближчий Поштомат.
Від чого залежить ліміт кредитної картки у Приватбанку
Як уже було сказано, максимальна стеля кредитної картки Приватбанку обмежена сумою 200 тисяч гривень. Кредитний ліміт банківської картки розраховується з урахуванням різних чинників: кредитного рейтингу клієнта, його рівня платоспроможності, типу зайнятості, сімейного стану та ін.

Приватбанк проводить аналіз кредитної історії заявника, щоб оцінити його платоспроможність. Заявникам із вищим кредитним рейтингом найчастіше встановлюють вищий кредитний ліміт. Банк враховує дохід заявника під час встановлення кредитного ліміту. Клієнт із вищим доходом може розраховувати на вищий кредитний ліміт за карткою.

Важливе значення має стабільність доходу. Заявникам із постійним джерелом доходу надається вищий ліміт за кредитною карткою. Крім цього, банк враховує наявність утриманців, фінансові зобов'язання клієнта, інші персональні дані (вік, місце проживання та ін.).

Кредитний ліміт може бути переглянутий банком з часом залежно від фінансової поведінки позичальника та змін у його фінансовому становищі.
Пільговий період
Кредитна картка Приватбанку видається зазвичай терміном на 5 років, після якого картку необхідно перевипускати. Кредитна картка Приватбанку має 55-денний пільговий період, протягом якого банк не нараховує відсотки за користування кредитними коштами, за умови, що їх буде повернено в повному обсязі до закінчення строку дії пільгового періоду. Після того, як кредитну картку клієнта буде погашено, пільговий період відновлюється знову до 55 діб і його відлік починається з моменту зняття кредитних коштів з картки Приватбанку.

Це дає можливість власнику кредитної картки Приватбанку «безкоштовно» користуватися кредитними коштами, що знаходяться на карті, за умови, що вони повертатимуться на картку протягом дії пільгового періоду (не пізніше 55 днів після зняття кредитних коштів).
Як пройти реєстрацію через Приват24
Розвиток сучасних Інтернет-технологій дає можливість проходити авторизацію у віддаленому режимі. Зареєструватися в Приват24 можна через систему Дія, за умови, що клієнт відкрив персональний аккаунт в Діі. У такому разі всі необхідні персональні дані клієнта будуть скопійовані з «Дії», яка фактично є електронним особистим досьє користувача та універсальним сховищем персональної інформації, до якого можна отримати доступ у будь-який час.
Якщо ж у вас виникли додаткові питання - зверніться на гарячу лінію сервісу Money4You за телефоном
0 800 330 024