Кредит на картку Монобанку

Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 No100.
Інформація, що підлягає розкриттю відповідно до вимог чинного законодавства, розміщена в розділі Розкриття інформації
Монобанк – унікальний український банк, який не має офісних відділень. Монобанк «живе» виключно у віртуальному просторі, проте, є можливість оформити та отримати банківську кредитну картку Монобанку у вигляді пластику. Щоправда, більшість клієнтів вважають за краще користуватися смартфонами для безготівкових покупок чи оплати різноманітних послуг. Якщо потрібно зняти готівку, тоді без пластику не обійтися.

Як відкрити кредитну картку Монобанк

Робота з Монобанком починається із завантаження та встановлення програми Монобанк. Зробити це можна з Інтернет-магазину Google Play або AppStore для пристроїв під керуванням Android та iOS відповідно. Після того, як програмою Монобанк завантажено та встановлено на смартфон, ним можна користуватися.

Як оформити кредит на картку Монобанку

Клієнт, який встановив додаток Монобанк, на свій смартфон повинен зареєструватися, після чого в персональному кабінеті з'явиться можливість оформити безкоштовну кредитну картку (чорну). Оформлена картка має бути активована клієнтом, після чого з'явиться можливість у розділі «Кредити» вказати бажану суму позики та термін кредиту. Заявку буде прийнято в роботу Монобанком після того, як клієнт підтвердить подану ним заявку, надіславши код, який прийде йому у СМС-повідомленні. Заявку буде розглянуто адміністрацією Монобанку протягом одного робочого дня. Результат можна буде дізнатися у сервісному повідомленні програми Монобанку.

У деяких випадках, для уточнення інформації із заявником може зв'язатися відповідальний працівник Монобанку і уточнити моменти, що цікавлять банк. У разі, якщо позичальник отримає відмову у наданні кредиту на картку Монобанку, повторну заявку може подати через кілька днів, змінивши розмір кредиту чи термін кредитування.

Умови отримання кредиту на картку Монобанку

Готівку з картки Монобанку можна зняти під місячну комісію 1,6%. Погашувати взятий готівковий кредит слід рівномірними платежами, які вносяться до певної кількості щомісяця. Максимальний термін, на який можна оформити кредит готівкою на картку Монобанку, обмежено 12 місяцями. Монобанк дозволяє дострокове погашення кредиту, у своїй відбувається перерахунок відсотків – позичальник фактично оплачує лише відсотки у період, протягом якого користувався кредитними грошами.

Готівку (до 50 тисяч) із кредитної картки Монобанку можна зняти без комісії у банкоматі будь-якого українського банку. У разі зняття більшої суми адміністрація Монобанку рекомендує скористатися відділеннями А-Банку, який є офіційним партнером Монобанку.

Як і де погашати кредит

Усі активні кредити та дати обов'язкових платежів відображаються у додатку Монобанку (розділ Кредит). Кошти знімаються з кредитної картки автоматично, але клієнт повинен переконатися, що на карті є необхідна сума. Зараховувати гроші можна у різний спосіб. Найпростіший – переклад із картки на карту.

За бажання клієнт може погашати кредит через відділення А-Банку або Універсал-Банку. Але, використовуючи такий метод, слід враховувати, що платіж може зараховуватися не відразу, а протягом 24 годин, тому оплату слід проводити заздалегідь, щоб не допустити прострочення.
Якщо ж у вас виникли додаткові питання - зверніться на гарячу лінію сервісу Money4You за телефоном
0 800 330 024