Миттєвий кредит онлайн на картку за 300 секунд
Інформація, що підлягає розкриттю відповідно до вимог чинного законодавства, розміщена в розділі Розкриття інформації
Поява та розвиток мережі Інтернет дала можливість оформляти моментальний кредит у віддаленому режимі онлайн у будь-який час доби з будь-якого місця, де є доступ до всесвітньої павутини Інтернет. Наприклад, це можна зробити зареєструвавшись на сайті мікрофінансової організації (МФО).

Конкуренція на ринку мікрокредитування дуже висока, тому багато МФО, у спробах випередити конкурентів пропонують унікальні послуги, наприклад, моментальний кредит на карту. Термін «моментальна позика» має на увазі той факт, що гроші на карту клієнта зараховуються протягом лічених хвилин, у деяких випадках – кількох секунд.
Хто може оформити моментальний онлайн-кредит
Миттєвий онлайн-кредит на картку можна оформити не лише у МФО, а й у деяких класичних банках. Однак, зробити це можна лише за дотримання низки обов'язкових умов.

По-перше, клієнт має бути вже зареєстрований раніше у кредитно-фінансовій організації. По-друге, у клієнта має бути досвід кредитування. Тобто позичальник раніше оформляв кредит онлайн і вчасно його погасив. Чим частіше він це робив, тим вища до нього довіра з боку кредитора. По-третє, позичальник повинен мати високий кредитний рейтинг. Простіше кажучи, він не допускав прострочок щодо погашення своїх кредитних заборгованостей, будь-де.

Такі сумлінні клієнти є «золотим фондом» кредиторів. Вони дуже дорожать і часто пропонують послуги, які недоступні іншим користувачам. Однією з таких послуг може бути моментальний онлайн-кредит на картку.
Моментальний онлайн-кредит на картку в банку
Йдеться про кредитну банківську картку. Зараз багато банків пропонують своїм клієнтам оформити кредитну картку, де буде певна сума кредитних коштів, якими клієнт може користуватися на свій розсуд.

Звичайно ж, випуск такої карти вимагатиме певного часу. Банк проаналізує фінансову стабільність клієнта, його платоспроможність, сумлінність і на підставі цього встановить кредитний ліміт. Після цього клієнт отримає кредитну картку, якою може користуватися в будь-який час. Фактично розплачуючись кредитними коштами, що знаходяться на кредитній картці, клієнт отримує моментальний онлайн-кредит.

Багато банків встановлюють пільговий період користування кредитними коштами, які перебувають на кредитній картці. Цей період зазвичай починається з 55 діб (трохи менше 2 місяців). Якщо протягом пільгового періоду клієнт поверне на картку взяті ним раніше кредитні кошти, йому не нараховуватимуться відсотки за кредитом.
Моментальний онлайн-кредит у МФО
На моментальний онлайн-кредит у МФО також можуть розраховувати тільки сумлінні позичальники, які раніше не допускали прострочок платежів і регулярно користувалися послугами МФО. Отримати моментальний онлайн-кредит на картку в МФО можна, подавши відповідну заявку на сайті організації. Деякі МФО заявки своїх VIP-клієнтів обробляють насамперед, ухвалюючи дуже швидко рішення.

Однак деякі кредитори пішли ще далі, і розробили систему, використовуючи яку клієнт може отримати моментальний онлайн-кредит на свою картку, відправивши звичайне СМС-повідомлення на певний номер. У СМС-повідомленні клієнт вказує суму кредиту та його термін. Це певний набір цифр, який має бути набраний у вказаному порядку. Отримавши таке СМС-повідомлення, кредитор в автоматичному режимі переказує суму на банківську картку клієнта. Весь процес може тривати менше однієї хвилини.
Якщо ж у вас виникли додаткові питання - зверніться на гарячу лінію сервісу Money4You за телефоном
0 800 330 024