Міні кредит
Інформація, що підлягає розкриттю відповідно до вимог чинного законодавства, розміщена в розділі Розкриття інформації
Як відомо, приставки «міні» та «мікро» - це антиподи «максі» та «макро». Перший варіант говорить про щось маленьке, другий – про щось велике. Тому фразу «міні кредит» простою мовою можна перекласти як «маленький кредит» або «невеликий кредит». При цьому мінімальна сума, про яку йдеться, може коливатися в досить широких межах – від сотень до тисяч гривень.
Де можна оформити мінікредит
Мінікредит точно ніхто не братиме у банку. Головна причина – це нераціонально. Погодьтеся, якось нелогічно витрачати купу часу на підготовку відповідного пакету документів, щоб узяти кредит, скажімо, у 1000 грн. Зазвичай такі гроші потрібні терміново і лише на кілька днів, тому варіант із банком відразу відпадає.

Другий варіант – взяти кредит у ломбарді. Це цілком розумно, за умови, що позичальник має, що закласти під таку суму, а найближче відділення ломбарду знаходиться на сусідній вулиці. Наприклад, у ломбарді кредит у 1000 грн можна отримати, заклавши, скажімо золоту обручку.

Третій варіант – взяти мікрокредит у МФО (мікрофінансової організації). Це можна зробити у віддаленому режимі, протягом 30 хвилин, найчастіше, надавши лише свій паспорт та ідентифікаційний код платника податків.
Де краще оформити міні-кредит
Як уже було сказано, міні-кредит у класичному банку оформляти недоцільно. До «плюсів» кредитування в ломбарді можна віднести можливість отримати позику особам, незалежно від їхньої кредитної історії. При цьому, потенційне повернення кредиту в ломбард ніяк не позначиться на кредитній історії клієнта. Банк просто реалізує заставу рахунок погашення заборгованості позичальника за кредитом. Головні «мінуси» кредитування у ломбарді – необхідність фізичної присутності позичальника у ломбарді, а також наявність заставної цінності, під яку можна взяти кредит.

До «плюсів» кредитування в МФО можна віднести оперативність оформлення кредиту за мінімального пакету документів, який фактично є у будь-якого дорослого громадянина. З «мінусів» слід відзначити дуже високу відсоткову ставку за кредитом, також не останню роль грає кредитна історія клієнта.
Якщо ж у вас виникли додаткові питання - зверніться на гарячу лінію сервісу Money4You за телефоном
0 800 330 024