Кредит онлайн з поганою кредитною історією
Інформація, що підлягає розкриттю відповідно до вимог чинного законодавства, розміщена в розділі Розкриття інформації
Будь-який кредитор, перш ніж видати кредит своєму клієнту, обов'язково поцікавиться його кредитною історією (КІ). Як показує практика, взяти кредит із поганою кредитною історією не завжди можливо. Кредит із поганою кредитною історією видають далеко не всі кредитно-фінансові організації.

Найбільші шанси отримати кредит онлайн із поганої кредитної історії у клієнтів мікрофінансових організацій (МФО). Кредит без відмови з поганою кредитною історією дають можливість оформити деякі організації, які нещодавно вийшли на ринок надання кредитних послуг. Такі організації можуть надати кредит на картку з поганою кредитною історією, щоб виділитися серед конкурентів. Розкажемо докладніше про кредитну історію, її формування, вплив на прийняття рішення про видачу кредитних коштів. Чи існує багато на кредитному ринку МФО з поганою кредитною історією і наскільки складно в таких організаціях оформити позику з поганою кредитною історією (КІ).
Що таке кредитна історія та як її дізнатися?
Як уже було сказано, кредит із поганою КІ оформити часто проблематично, іноді – неможливо. Кредитна історія клієнта – це «комора», в якій записані всі фінансові транзакції клієнта, пов'язані з його кредитними зобов'язаннями. Перший запис клієнта робиться після того, як той оформив свій перший кредит.

Як відомо, будь-який кредит передбачає повернення кредитних коштів із нарахованими кредитором відсотками. Простіше кажучи, позичальник повинен віддати кредитору суму, яка буде більшою за ті гроші, які він позичив раніше. Процес кредитування якнайкраще визначає народна мудрість, яка говорить: «Береш чужі гроші і на якийсь час, а віддаєш свої і назавжди». При цьому віддавати доводиться більше, ніж взяв.

Але, повернемося до нашої «комори», в якій пишеться КІ позичальника. Після того, як у КІ з'явився запис про взятий кредит, далі йдуть записи про його погашення. Якщо повернення кредиту не виходив за встановлений графік погашення, позичальник вчасно вносив платежі потрібних розмірів або погасив кредит достроково - все гаразд. Якщо ж із погашенням кредиту виникли проблеми чи клієнт і зовсім не розрахувався вчасно за кредитом, тоді погано.

«Корбу» кредитних історій ведуть спеціалізовані організації, які називаються Кредитні Бюро (КБ). Це незалежні організації, які співпрацюють із кредитно-фінансовими конторами, отримуючи від них інформацію про видані кредити та графік їх погашення.

У свою чергу, кредитно-фінансові контори перед тим, як видати кредит клієнту, звертаються до КБ за КІ клієнта. Чим «краще» КІ, тим вищий шанс на оформлення клієнтом кредиту. Звичайно ж, банки не працюють із «чистою» кредитною історією. Кредитна історія в КБ трансформується в кредитний рейтинг (КР) клієнта - це число в діапазоні від 300 до 800. Чим вище кредитний рейтинг, тим краще КІ клієнта. Для отримання конкретного кредиту позичальник повинен мати відповідний рейтинг.
Чи можна взяти кредит з поганою кредитною історією та простроченнями?
Однозначної відповіді на поставлене запитання неможливо дати. Чому? Багато залежить від ступеня «зіпсованості» кредитної історії. Одна справа, якщо позичальник допускав щодо невеликі прострочення платежів, і зовсім інша справа, якщо повернення кредитних коштів здійснювалося за судовим рішенням.

Як було зазначено вище, виходячи з КИ розраховується КР позичальника. Чим більше порушень допускав клієнт, що вони були серйознішими, тим нижче його КР. Тому клієнту з КР 300 і нижче отримати навіть невеликий кредит буде проблематично. Однак, деякі нові МФО, які нещодавно вийшли на ринок надання кредитно-фінансових послуг, беруться на свій страх і ризик кредитувати клієнтів з дуже низьким показником КР.
Де взяти гроші з поганою кредитною історією терміново?
Клієнтам з поганою кредитною історією (низьким кредитним рейтингом) можна порадити подати заявку про надання кредиту одразу до кількох МФО, які працюють на ринку нещодавно. Справа в тому, що в кожній МФО свої вимоги до клієнтів, тому в одній МФО клієнту з поганою КІ можуть відмовити, а в іншій – заявку схвалити. Швидше за все, кредит у такому разі видаватиметься на особливих умовах, які обумовлюються у кредитному договорі. Можлива підвищена процентна ставка за кредитом або змінено терміни та розміри кредитування.
Де взяти гроші, якщо банки та МФО відмовляють?
Іноді бувають випадки, коли КІ клієнта настільки погана, що він не має можливості отримати кредит ні в банку, ні в МФО. У такій ситуації варіантів небагато. Можна звернутися до кредитно-фінансової організації, де для видачі кредиту не потрібна кредитна історія. Наприклад, такий кредит можна оформити в ломбарді, який точно не цікавитиметься КІ позичальника. Все, що потрібно ломбарду від свого клієнта, - це заставна цінність, під яку буде видано кредит. Якщо й закласти людині нічого – залишається один вихід, звернутися по допомогу до друзів, знайомих, родичів.

Слід знати, що кредитна історія клієнта розраховується за певний період останні 5-10 років. Після цього періоду КІ обнулюється і позичальник може розпочати з «чистого листа». Однак, кредитори дуже підозріло ставляться до вікових клієнтів із чистою КІ.
Якщо ж у вас виникли додаткові питання - зверніться на гарячу лінію сервісу Money4You за телефоном
0 800 330 024