Оформити кредит за телефоном в Україні
Інформація, що підлягає розкриттю відповідно до вимог чинного законодавства, розміщена в розділі Розкриття інформації
Згідно з проведеним опитуванням, у 2023 році одним із популярних запитів на ринку кредитно-фінансових послуг була фраза «кредит по телефону Україна». Нічого дивного в цьому немає, оскільки у складних економічних та військово-політичних умовах багато громадян України мають тій чи іншій мірі фінансові труднощі, які намагаються вирішити через швидку позику на карту по телефону.
Де можна оформити позику на карту за телефоном
Кредит через телефон можна отримати на веб-сайті мікрофінансової організації (МФО). Звичайно ж, йдеться про смартфон, який із традиційним телефоном має тільки одну схожість – дозволяє встановлювати голосовий зв'язок з іншим абонентом.

Сучасні смартфони є складними електронними пристроями, за допомогою яких їх власники можуть «подорожувати» Інтернетом і не тільки отримувати інформацію, що їх цікавить з всесвітньої мережі, але також користуватися іншими можливостями, зокрема отримувати кредити у віддаленому режимі.
Як отримати кредит, використовуючи смартфон
За своєю суттю смартфон є сучасним повноцінним мікрокомп'ютером, характеристики якого не набагато гірші, ніж у ноутбуків. Єдина та головна незручність смартфонів полягає в обмеженому розмірі екрану. Для людей молодого та середнього віку, які мають добрий зір, це не викликає великого дискомфорту. Зовсім інша справа особи похилого віку, які і з Інтернетом часто не знайомі, та й із зором, як правило, є проблеми, іноді настільки серйозні, що не дозволяють користуватися смартфоном.

Тому, як показує практика, кредит через телефон найчастіше оформляють особи молодого та середнього віку. Процедура оформлення кредиту у МФО уніфікована, досить проста та зрозуміла більшості користувачів Інтернету.

Потенційному позичальнику потрібно зробити три кроки: зареєструватися, подати заявку, підписати електронний кредитний договір за умови, що подана заявка буде схвалена адміністрацією МФО. Після виконання цих кроків на банківську картку клієнта надійде сума, зазначена ним у заявці отримання кредиту.
Якщо ж у вас виникли додаткові питання - зверніться на гарячу лінію сервісу Money4You за телефоном
0 800 330 024