Кредит онлайн через BankID (Банк ID)
Інформація, що підлягає розкриттю відповідно до вимог чинного законодавства, розміщена в розділі Розкриття інформації
Поява та розвиток мережі Інтернет дала можливість оформляти кредити у віддаленому режимі онлайн, коли позичальник має можливість отримати гроші, не відвідуючи кредитно-фінансову організацію. При цьому отримати кредит можна у будь-який час доби, незалежно від дня тижня. Останнім часом все більшою популярністю користується кредит онлайн через bank id. Розкажемо, що таке.
З чого починається онлайн кредитування
В даний час більшість кредитів в режимі он-лайн оформляється на сайтах мікрофінансових організацій (МФО). Потенційний позичальник має зайти на сайт МФО та зареєструватися на ньому. Це обов'язкова умова, без якої неможливо отримати в МФО кредит онлайн.

Як показує практика, багато користувачів витрачають багато часу, щоб пройти процедуру реєстрації. Найчастіше з різноманітними реєстраційними проблемами стикаються люди старшого віку, які погано знайомі з Інтернетом. Найчастіше під час реєстрації клієнти припускаються різноманітних помилок, пов'язані з наданням персональних даних.

Якщо при перевірці інформації, наданої клієнтом на етапі реєстрації, будуть виявлені різні помилки, неточності, розбіжності, то в реєстрації користувачеві буде відмовлено. Звісно, у цьому немає нічого страшного. Клієнту треба лише усунути технічну помилку, щоб закінчити реєстрацію. Але це вимагає часу, зусиль. Іноді клієнт просто не розуміє, що він зробив негаразд.
Система BankID
Розробники, знаючи про проблему, вирішили спростити процес реєстрації, придумавши систему BankID, яка дає можливість проходити реєстрацію, використовуючи вже існуючий аккаунт клієнта в одному з банків, який підключений до системи BankID.

Логіка роботи BankID є досить простою. Після того, як користувач став клієнтом однієї з банківських установ, його дані зберігаються у базі даних цього банку. Щоб не «примушувати» користувача робити повторно одну й ту саму операцію з надання персональних даних при реєстрації в інших кредитно-фінансових організаціях, розробники запропонували ці дані просто брати з бази даних, що вже існує.

Для того, щоб реєструватися через BankID, необхідно виконання двох умов. Перша умова – клієнт має бути зареєстрований в одному з банків, який підключено до BankID. Друга умова - та кредитно-фінансова організація, в якій проходить реєстрацію клієнт, також повинна бути підключена до BankID.
Як працює BankID
Клієнту в процесі реєстрації пропонується використовувати систему BankID. Якщо він погоджується, йому пропонується перелік банків, підключених до BankID. Клієнт повинен обрати той банк, клієнтом якого є, і дати свою згоду на обробку персональних даних.

Після цього всі персональні дані копіюються з однієї бази даних до іншої. Користувачеві залишається лише перевірити актуальність інформації та внести зміни, за необхідності. Таким чином, система BankID спрощує та прискорює реєстраційні процеси у кредитно-фінансових організаціях.
Якщо ж у вас виникли додаткові питання - зверніться на гарячу лінію сервісу Money4You за телефоном
0 800 330 024