Кредит без фото онлайн

Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 No100.
Інформація, що підлягає розкриттю відповідно до вимог чинного законодавства, розміщена в розділі Розкриття інформації
Класичний кредит у кредитно-фінансовій організації можна отримати лише надавши оригінал паспорта із вклеєною фотографією відповідного віку. Згідно з українським законодавством, громадяни України в обов'язковому порядку мають вклеювати свою фотографію при отриманні паспорта, а також по досягненню віку 25, 45 та 65 років.

Наскільки важлива фотографія у житті сучасної людини

Якщо Інтернет можна сміливо визнати одним із найбільших людських винаходів 20 століття, то фотографія – один із найбільших винаходів 19 століття. За допомогою фотографії ми можемо знімати для історії різні миті нашого життя. Перше фото, створене французьким винахідником Жозефом Нісепором Ньєпсом, датоване 1826 роком і отримало назву «Вигляд з вікна в Грасі». Ньєпс використав процес хімічної фіксації зображення на бітумованій мідній пластині.

Пізніше фотографія знайшла одне із застосувань для ідентифікації особистості людини. Через кілька століть люди не придумали нічого ефективнішого, зручнішого і простішого, ніж фотографія особи людини для ідентифікації її особистості.

Чи можна оформити онлайн кредит без фото

Як було зазначено, фотографія – це з основних інструментів щодо процесу верифікації особистості людини. Тому, як правило, при оформленні кредиту кредитно-фінансова організація вимагає надання документа, що підтверджує особу позичальника, в якому вклеєно його фотографію. Ця процедура насамперед призначена для зниження ризику можливих шахрайських дій з боку третіх осіб.

Однак, є певна категорія потенційних позичальників, які бажають оформити кредит онлайн без надання фото, вважаючи, що, таким чином, знижують свої ризики потрапити до «шахраїв», які можуть отримати доступ до їх персональних даних.

Деякі МФО (мікрофінансові організації) надають своїм клієнтам можливість оформити онлайн-кредит без фото, пропонуючи кілька варіантів проходження ідентифікації позичальнику. Однією з найпопулярніших альтернатив фото при оформленні онлайн-кредиту є зв'язок з відеоконференції. Кредитору важливо переконатися, що він спілкується та видає кредит конкретній особі, а не шахраю.

Відмивання грошей та фінансування тероризму

Це ще одна з причин, через які кредитно-фінансові організації (включно з МФО) видають кредит після ідентифікації особи позичальника. Українське законодавство покладає на кредитно-фінансові інститути відповідальність за те, кому, на яких умовах та для яких цілей видаються кредити, включаючи позички онлайн на картку.

З цієї причини кредитори вимагають від своїх клієнтів документи, що підтверджують їхню особу, бо в іншому випадку вони можуть втратити ліцензію на свою діяльність. З іншого боку, те саме національне законодавство зобов'язує кредиторів гарантувати безпеку та приватність персональної інформації клієнтів. Тому вимогу надати фото при оформленні кредиту онлайн слід сприймати як додатковий захід безпеки, а не навпаки.
Якщо ж у вас виникли додаткові питання - зверніться на гарячу лінію сервісу Money4You за телефоном
0 800 330 024