Кредит на картку без дзвінків
Інформація, що підлягає розкриттю відповідно до вимог чинного законодавства, розміщена в розділі Розкриття інформації
Поява та розвиток мережі Інтернет дала людині можливість здійснювати миттєві фінансові транзакції у будь-який час, включаючи оформлення кредиту. Зараз отримати кредит онлайн на картку без дзвінка можуть мільйони потенційних позичальників, які мають банківську картку, мобільний телефон і доступ до всесвітньої павутини Інтернет.
Як оформити кредит без дзвінків
Кредит на картку без дзвінка можна оформити у різних кредитно-фінансових установах. Але, як показує практика, кредит на картку без дзвінків Україна найчастіше оформляється у мікрофінансових організаціях (МФО). Більше того, деякі МФО мають можливість оформити онлайн кредит без дзвінків і фото. Наприклад, кредит на картку без дзвінків оператора можна оформити в Моней4ю, Манівео, Кредит+, КредитКаса, МайКредит та ін.

Для того, щоб оформити мікропозику без дзвінків, потрібна банківська карта, видана будь-яким українським банком і робочий номер мобільного телефону українського оператора зв'язку. Потенційному позичальнику необхідно зареєструватись на сайті української МФО (зробити це можна без дзвінків). Клієнт повинен буде вказати свої паспортні дані та підтвердити свій персональний номер телефону, відправивши код, який прийде в СМС-повідомленні.

Після завершення процедури реєстрації клієнт отримує доступ до свого персонального кабінету на сайті МФО, де йому необхідно буде «прив'язати» свою банківську картку. Для цього потрібно, щоб на карті була не нульова сума. У ході ідентифікації банківської картки клієнта з неї буде списано символічну суму (частіше 1 грн) і через деякий час повернуто назад.
Як подати заявку на онлайн кредит у МФО
Після того, як клієнт закінчив процедуру реєстрації, прив'язавши свою банківську картку в персональному кабінеті на сайті мікрофінансової організації, він може подати онлайн заявку на кредит, при цьому зазвичай ніяких дзвінків робити не потрібно. У заявці на онлайн кредит позичальник повинен вказати розмір кредиту та термін кредитування, виходячи з тих лімітів, які надає МФО. Як бачимо, ніяких дзвінків під час реєстрації та подання заявки робити немає необхідності.

Більшість МФО дають можливість оформити кредит онлайн на картку без дзвінків терміном від 1 до 30 днів на суму від 100 до 20-30 тисяч гривень. При цьому існують вікові обмеження. Майже всі МФО в Україні видають кредит онлайн особам, які досягли 18-річного віку. А ось верхня вікова стеля може коливатися у великому діапазоні (від 65 років і вище).
Скільки чекати на розгляд заявки на кредит онлайн
Подана клієнтом заявка розглядається адміністрацією МФО в автоматичному режимі. Зазвичай це йде 10-20 хвилин. Інформацію, яку надав позичальник, аналізує спеціальна скорингова система, що працює за заздалегідь закладеним алгоритмом. Якщо жоден з аналізованих параметрів не виходить за встановлені межі, така заявка схвалюється без дзвінків.

Після того, як аналіз заявки клієнта закінчено, він отримує на свою електронну пошту повідомлення про результати перевірки. У разі схвалення заявки клієнт має підписати електронний кредитний договір. Звісно ж, жодних підписів, як це робиться зазвичай, ставити не треба. Електронний кредитний договір між МФО та клієнтом буде вважатися підписаним після того, як останній надішле на вказаний номер спеціальний код, що міститься у договорі. Ця процедура з юридичної точки зору прирівнюється до підписання клієнтом паперової версії договору.

Коли всі технічні процедури закінчені, клієнт підписав електронний договір на онлайн кредит, він отримує на свою карту необхідну суму, яка вказана в договорі на онлайн-кредит.
Що далі
Як уже було сказано, онлайн-кредит без дзвінків до МФО можна оформити у будь-який час доби, в режимі 24/7. Отриманий кредит клієнт має повернути із відсотками у строки, що зазначені у договорі. Це обов'язкова умова кредитування без дзвінків та надання додаткової інформації про платоспроможність позичальника.
Якщо ж у вас виникли додаткові питання - зверніться на гарячу лінію сервісу Money4You за телефоном
0 800 330 024