Довгостроковий кредит онлайн на картку

Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 No100.
Інформація, що підлягає розкриттю відповідно до вимог чинного законодавства, розміщена в розділі Розкриття інформації
Де і як можна взяти довгостроковий кредит? Звичайно ж, перше, що спадає на думку, коли чуєш фразу «кредит довгостроковий» - це банк. Справді, клієнти класичного банку мають можливість оформити довгостроковий кредит на досить вигідних умовах, наприклад взяти іпотечний кредит, розмір якого може обчислюватися мільйонами гривень, а термін кредитування складатиме 10 років і більше.

Хто може оформити довгостроковий кредит

Слід розуміти, що адміністрація класичного банку перед тим, як прийняти рішення про видачу довгострокового кредиту тому чи іншому клієнту, проведе аналіз фінансової діяльності позичальника. Насамперед банк поцікавиться кредитною історією потенційного позичальника на довгостроковий кредит. Точніше сказати, дізнається його кредитний рейтинг, який розраховується на підставі кредитної історії.

Кредитний рейтинг - це числове значення, чим воно вище, тим надійнішим вважається позичальник, тим більше у нього шансів отримати великий довгостроковий кредит на вигідних умовах. Наприклад, отримати іпотечний кредит можуть клієнти з кредитним рейтингом не нижче 750. Це досить висока цифра, досягти якої може невеликий відсоток банківських клієнтів. Такий клієнт повинен мати стабільний дохід високого розміру, у нього має бути «кристально чиста» кредитна історія – багато кредитів, які він повернув без прострочок платежів.

Альтернатива банківському кредиту

Як бачимо, довгостроковий кредит у банку можуть оформити далеко не всі клієнти. Чи є альтернативи? Так є. Наприклад, кредит у мікрофінансовій організації (МФО). Проте, досвідчені користувачі, які вже стикалися з кредитуванням у МФО, скажуть, що ця організація кредитує відносно невеликі суми (до 30 000 грн) строком до 30 днів. Справді, це так – більшість МФО працюють лише з короткостроковими мікрокредитами.

Однак, не забуватимемо про дуже високу конкуренцію на ринку мікрокредитування, яка змушує окремих гравців відступати від прийнятих правил, і пропонувати своїм клієнтам кредити на більш тривалий термін і більш значні суми. Таких МФО поки що не дуже багато на ринку, але вони є і їхня кількість постійно зростає.
Якщо ж у вас виникли додаткові питання - зверніться на гарячу лінію сервісу Money4You за телефоном
0 800 330 024