Автоматичний кредит онлайн на картку
Інформація, що підлягає розкриттю відповідно до вимог чинного законодавства, розміщена в розділі Розкриття інформації
Чи можна зараз оформити кредит автоматично на картку онлайн? Так, позику автоматично на карту можна оформити на сайті багатьох мікрофінансових організацій (МФО). Клієнт повинен зареєструватися в МФО, подати заявку, і, якщо її буде схвалено, гроші на картку автоматично будуть переведені, як тільки позичальник підпише електронний кредитний договір.
Хто може оформити кредит у МФО
Кредит у МФО можуть оформити повнолітні громадяни України (18 років +), які отримали паспорт та ідентифікаційний код платника податків. Як правило, у МФО існує також верхній віковий ліміт на видачу кредитів, який може коливатись у широких межах (від 60 до 95 років). У більшості МФО верхній граничний вік отримання кредиту обмежений 65 роками.
Що потрібно для отримання кредиту до МФО
Більшість організацій вимагають від своїх потенційних клієнтів мінімальний пакет документів – паспорт та ІПН. Для того, щоб оформити кредит у віддаленому режимі, також знадобиться номер мобільного телефону та банківська карта, видана українським банком на ім'я позичальника. Ось і весь набір документів, який знадобиться для отримання позики у мікрофінансовій організації. Більшість контор не вимагають від своїх клієнтів довідок про доходи чи наявність поручителів.
Як подати заявку на кредит
Щоб подати заявку на кредит онлайн, необхідно зайти на сайт МФО і пройти реєстрацію. У мережі можна знайти десятки сайтів різних МФО. Реєструватися можна на будь-якому з них, причому у різних МФО. Але заборонено робити кілька реєстрацій одного й того ж користувача в одній МФО.

У процесі реєстрації користувач повинен вказати достовірні персональні дані та підтвердити свій номер телефону (можливо, електронної пошти). У разі успішного проходження реєстрації клієнту відкривається доступ до його особистого кабінету на сайті організації, де він має «прив'язати» свою банківську картку.

По завершенні всіх вищеописаних дій клієнт може подати заявку на кредит, заповнивши відповідну форму. Адміністрація МФО сповістить клієнта про прийняте рішення протягом 10-15 хвилин.
Якщо ж у вас виникли додаткові питання - зверніться на гарячу лінію сервісу Money4You за телефоном
0 800 330 024