Кредит у 10 тисяч грн
Інформація, що підлягає розкриттю відповідно до вимог чинного законодавства, розміщена в розділі Розкриття інформації
У складних економічних умовах у багатьох українців періодично виникає потреба оформити кредит онлайн на 10 000 грн. Для чого терміново може знадобитися така сума, яку не назвеш «захмарною», але й визначення «маленька» для неї не буде вірною, оскільки це приблизно половина середньомісячної зарплати в Україні. Найчастіше 10 тис грн терміново потрібні людям на лікування. І тут вибирати не доводиться, оскільки на здоров'я не заощадиш.
Де взяти 10 тисяч грн
Кредит на 10 000 грн можна оформити як у банку, так і у МФО чи ломбарді. Кожен із перелічених варіантів має свої особливості, тому, буде кращий у тій чи іншій ситуації для конкретного позичальника.

Банківський кредит можна рекомендувати особам, які офіційно працевлаштовані та можуть надати довідку з офіційного місця роботи про свою заробітну плату за останні півроку. На оформлення кредиту в банку може піти більше часу, ніж у МФО чи ломбарді, але умови кредитування, як правило, найвигідніші.

Для кредиту в ломбарді потрібна лише одна річ – заставна цінність, під яку буде видано кредит. При цьому реальна вартість застави повинна в 2-3 рази бути вищою від суми кредиту, який необхідний позичальнику.

Кредит в МФО оформляється дуже швидко в режимі онлайн, у будь-який час доби, за мінімального набору документів (паспорт, ІПН). Але такий кредит буде виданий під високі відсотки, тому позичальник зацікавлений у його якнайшвидшому поверненні.
Якщо ж у вас виникли додаткові питання - зверніться на гарячу лінію сервісу Money4You за телефоном
0 800 330 024