Оформити кредит онлайн за 5 хвилин
Інформація, що підлягає розкриттю відповідно до вимог чинного законодавства, розміщена в розділі Розкриття інформації
Кредит за 5 хвилин? Так будь ласка! Кредити онлайн за 5 хвилин цілком реально в еру Інтернету. Створення всесвітньої мережі Інтернет сміливо можна назвати найвагомішим досягненням людства у другому тисячолітті нашої ери. Увірвавшись у життя людини у дев'яностих роках минулого століття, Інтернет раз і назавжди кардинально змінив життя людей, надавши їм низку можливостей, про які раніше людина навіть не підозрювала.
З чого почати
Онлайн позику за 5 хв можна оформити в деяких МФО (мікрофінансових організаціях). Слід зазначити, що отримати кредит за п'ять хвилин можна не у всіх МФО. Не кожна організація працює з такою високою оперативністю, але є прецеденти. Який механізм такого оперативності при оформленні онлайн кредиту в МФО?

Скажімо відразу, що оформити онлайн кредит за 5 хвилин можуть лише раніше зареєстровані користувачі, оскільки процес реєстрації займає від 10 до 30 хвилин, іноді більше, багато залежить від навичок клієнта і можливостей конкретної МФО. Тому розраховувати на оперативне отримання кредиту можуть лише клієнти, які раніше пройшли процедуру реєстрації.
Як оформити позику за п'ять хв
Досвідчений зареєстрований клієнт, який вже добре знайомий із механізмом подання заявки на онлайн кредит, може протягом хвилини сформувати нову заявку на кредит, вказавши необхідну суму та термін кредитування. Параметри майбутнього кредиту можна швидко розрахувати, використовуючи онлайн кредитний калькулятор, який зазвичай є на сайті МФО.

Після того, як позичальник надсилає свою заявку, вона аналізується скоринговою системою в автоматичному режимі. Час, який потрібний для перевірки заявки клієнта, може коливатися від 5 до 15 хвилин, іноді довше, все залежить від складності алгоритму та ступеня завантаження.

Як бачимо, при збігу ряду факторів, клієнт має реальну можливість отримати онлайн кредит на карту в МФО протягом 5 хвилин. Однак є МФО, які кредитують своїх VIP-клієнтів за допомогою відправки SMS-повідомлень. Використовуючи такий спосіб, отримати кредит на картку можна протягом 1-2 хвилин.
Якщо ж у вас виникли додаткові питання - зверніться на гарячу лінію сервісу Money4You за телефоном
0 800 330 024