Оформити кредит онлайн за 15 хвилин
Інформація, що підлягає розкриттю відповідно до вимог чинного законодавства, розміщена в розділі Розкриття інформації
Чи можливо у сучасних умовах оформити кредит за 15 хвилин? Так, це цілком реально. Багато МФО дають онлайн кредит за 15 хвилин, іноді навіть швидше. Що для цього потрібно?
Як оформити позику за п'ятнадцять хвилин - реєстрація в МФО
Щоб оформити кредит за п'ятнадцять хвилин, необхідно зареєструватися на сайті мікрофінансової організації (МФО). Ця процедура може зайняти до 30 хвилин іноді більше. Все залежить від навичок користувача та послуг, які надає адміністрація конкретної МФО.

Люди молодого та середнього віку, які виросли з Інтернетом, на сайті МФО, де є можливість пройти реєстрацію через систему BankID, процес реєстрації можуть пройти дуже швидко – протягом 5-10 хвилин. Людям старшого віку, яких не можна назвати досвідченими користувачами, потрібно більше часу, особливо, якщо немає можливості використовувати систему BankID, яка серйозно прискорює та спрощує процес реєстрації.
Як подати заявку на кредит
Після того, як процес реєстрації нового користувача на сайті МФО закінчено, клієнт отримує можливість надіслати заявку на отримання онлайн-кредиту на свою банківську картку, яку треба «прив'язати» в особистому кабінеті.

Як правило, на сайті МФО є у вільному доступі кредитний калькулятор, за допомогою якого позичальник може самостійно розрахувати параметри свого кредиту. Кредитний калькулятор налаштований відповідно до правил конкретної МФО – користувач, який використовує кредитний калькулятор, не може виходити за встановлений мінімальний та максимальний ліміт за сумою кредиту та за строками кредитування.

Клієнт може за допомогою повзунків встановити необхідну суму кредиту та термін кредитування, на виході калькулятор покаже, до якого терміну, яку суму позичальник повинен повернути МФО. Все дуже просто та зрозуміло.

Після того, як клієнт визначився із сумою та термінами кредитування, він відправляє заявку адміністрації МФО, і чекає на рішення, яке прийде протягом 10-15 хвилин.
Якщо ж у вас виникли додаткові питання - зверніться на гарячу лінію сервісу Money4You за телефоном
0 800 330 024