Як уникнути прострочення по кредиту
Бувають моменти, коли термін кредиту добігає кінця, а погасити позику нічим. Що робити в такому випадку?
Пролонгація кредиту Відразу хочемо відзначити, що це найбільш вигідне рішення в ситуації, коли до кінця терміну кредитування у Вас немає можливості повернути позикові кошти. Послуга пролонгації кредиту дозволяє додати до поточного терміну кредиту до 30 днів користування на початкових умовах.
Будьте чесними Якщо настав день повернення боргу по кредиту, а у Вас поки немає коштів його повернути - з Вами найімовірніше будуть зв'язуватися співробітники фінансової організації-кредитора, щоб нагадати про необхідний платіж. Пам'ятайте - не варто ігнорувати дані дзвінки або ж обманювати щодо стану Ваших поточних справ на даний момент. Співробітники компанії готові піти назустріч клієнтові і запропонувати можливі варіанти погашення боргу.
Не допускайте великих прострочень по кредиту Якщо вже так вийшло, що термін кредиту закінчився, а Ви його ще не погасили - рекомендуємо намагатися зробити це якомога швидше. Як правило, на прострочені кредити діє підвищена процентна ставка, а також погіршується ваша кредитна історія.
Якщо ж у вас виникли додаткові питання - Зверніться на гарячу лінію сервісу Money4You по телефону