Як правильно економити гроші
Практично кожна людина іноді відчуває нестачу в грошах. Звичайно, у всіх людей різні бажання: комусь не вистачає грошей на новий телефон, а хтось намагається відкладати на покупку машини або квартири, але не завжди виходить робити це ефективно.
Ми підготували поради як навчитися економити гроші:
Навчіться рахувати свої гроші Дуже корисно кожен вечір записувати всі денні витрати в записник чи файл на комп’ютері. Підраховуючи свої щоденні витрати, можна проаналізувати свої рішення щодо різних покупок, можливо якісь з них не такі вже й необхідні. Наприклад, кожен день, випиваючи чашку кави за 20 гривень, в місяць Ви витрачаєте порядку 600 гривень. Непогано, так?
Плануйте майбутні витрати Суть даної звички в тому, щоб запланувати якомога докладніше свої майбутні витрати. Йдете в магазин - складіть список покупок і не купуйте нічого більше. Також, можна розпланувати безліч інших витрат, виходячи з першої поради.
Несіть зарплатню відразу додому Багато з нас, отримавши зарплатню, в цей же день йдуть її витрачати. Це можуть бути як супермаркет, так і магазини з речами, косметикою. Краще привезти зароблені гроші додому, спланувати бюджет і здійснювати майбутні покупки згідно зі списком.
Будьте обережні із акціями Супермаркети пропонують товари під акцію за зниженою ціною. Як правило, під такі спеціальні пропозиції потрапляють продукти в яких закінчується термін придатності або товари з низькою якістю. Наприклад, партія консервів могла бути пом'ята при транспортуванні і буває непридатна до вживання. Щоб не бути розчарованими такою покупкою - уважно оглядайте уцінені товари перед придбанням.
Кидайте шкідливі звички Всі люди розуміють, що шкідливі звички шкодять здоров'ю, але далеко не кожен підраховує, скільки він витрачає на вживання продукції, яка псує його здоров'я, так і на медичну допомогу, яка може знадобиться при зловживанні такими. Здоровий спосіб економити на шкідливих звичках!
Якщо ж у вас виникли додаткові питання - Зверніться на гарячу лінію сервісу Money4You по телефону