Як працює
онлайн-кредитування
Послуга видач кредитів онлайн в Україні з'явилася кілька років тому. Основна причина появи подібних сервісів - фінансова підтримка громадян України. Таку послугу ще називають «гроші до зарплатні», «кредит онлайн», «кредит без банку», «кредит на картку».
Одне з основних переваг кредиту онлайн - будь-який з жителів України може отримати суму від 500 до 10000 гривень не виходячи з дому. Для цього буде потрібно лише паспорт, ідентифікаційний код, мобільний телефон і 20 хвилин Вашого часу.
Зайти на сайт money4you.ua
Заповнити анкету на отримання кредиту
Отримати гроші на свою банківську карту
Як правило, рішення по заявці приймається протягом 20 хвилин. Система обробляє заявку в автоматичному режимі. Ми також подбали про Вашу зручність - якщо у Вас виникнуть запитання під час заповнення анкети - оператори нашої гарячої лінії з радістю допоможуть правильно заповнити анкету, щоб Ви змогли якомога швидше отримати бажану суму на свою карту.
Якщо ж термін кредиту добігає кінця, а Ви не встигаєте його погасити вчасно - сервіс Money4YOU пропонує скористатися послугою пролонгації кредиту. Достатньо лише вчасно її оформити і користуватися далі кредитною позикою стільки, скільки Вам необхідно.
Якщо ж у вас виникли додаткові питання - Зверніться на гарячу лінію сервісу Money4You по телефону