Переваги отримання кредиту онлайн
На сьогоднішній день є кілька способів позичити гроші:
Кредит в банку
Ломбард під заставу майна
Родичі, друзі, знайомі
Кредитні організації
Давайте розглянемо плюси і мінуси даних способів.
Кредит у банку
Хоч зараз в Україні і велика кількість банківських установ - це зовсім не означає, що кожен з банків готовий видати клієнту необхідну суму. Співробітникові банку для прийняття рішення потрібна значна кількість Ваших документів, як особистого характеру (паспорт, ідентифікаційний код), так і паперів, що підтверджують Ваше володіння будь-яким майном. Крім того, навіть після отримання всіх Ваших документів, працівникові банку потрібно чимало часу на їх вивчення, а також інших перевірок Вашої платоспроможності через певні канали. З плюсів можна виділити можливість отримання великої суми грошей, зрозуміло тільки в разі позитивного рішення.
Ломбард
У ломбарді можна дійсно просто отримати позикові кошти, але тільки під заставу майна клієнта. Хоч і ломбард приймає практично будь-які матеріальні блага - від сережок до великої побутової техніки, але все ж таки не кожна людина готова розлучитися на деякий час зі своїм нажитим добром. Також, варто пам'ятати, що оцінка заставного майна оцінюється ломбардом часто за заниженою вартістю. У разі прострочення або неповернення позикових грошей - запорука залишається в ломбарді, пізніше вирушаючи на продаж.
Родичі, друзі, знайомі
Майже кожна людина, відчуваючи тимчасові фінансові труднощі, насамперед звертається до свого оточення - сім'ї, друзів, колег. Але не кожен раз знайомі люди готові з радістю прийти на виручку та позичити необхідну суму грошей. Особливо якщо звертатися до них з таким проханням на регулярній основі.
Кредитні організації
У чому перевага кредитних організацій в порівнянні з іншими варіантами?
Для того, щоб отримати кредит, потрібно всього лише зайти на сайт сервісу Money4YOU, заповнити заявку на кредит та отримати гроші на карту вже через 20 хвилин. Без черг, безлічі документів та хвилювання.
Якщо ж у вас виникли додаткові питання - Зверніться на гарячу лінію сервісу Money4You по телефону