Кредит на картку Ощадбанку
Інформація, що підлягає розкриттю відповідно до вимог чинного законодавства, розміщена в розділі Розкриття інформації
Український Ощадбанк є наступником Ощадбанку часів СРСР. Це найбільший та найвідоміший державний банк в Україні. Робота Ощадбанку має свою специфіку, наприклад, це головний банк країни, який обслуговує пенсіонерів. Як правило, середньостатистичний український пенсіонер має картку Ощадбанку, на яку Пенсійний Фонд здійснює щомісячні виплати. Треба сказати, що Ощадбанк, м'яко кажучи, не вітає грошові перекази з пенсійної картки, стягуючи з них чималий відсоток – 1% від суми переказу + 5 грн, при цьому Ощадбанк встановлює жорсткі щоденні ліміти на подібні фінансові транзакції – не більше 2000 грн за добу.
Кредитна картка Ощадбанку
Проте, в Ощадбанку є можливість як отримувати пенсійні виплати, а й оформити різні види кредиту, включаючи кредитну картку, умови якої у деяких аспектах кращі, ніж в багатьох конкурентів. Судіть самі.

По-перше, пільговий період за кредитною карткою Ощадбанку становить понад 2 місяці, - 62 доби. Як правило, в інших банках такий пільговий період не перевищує двох місяців, наприклад, у Приватбанку він становить 55 діб. Здавалося б, що різниця у сім діб незначна, але тут слід звернути увагу на іншу обставину – 62 дні перекривають 2 місяці.

По-друге, при оформленні кредитної картки Ощадбанку клієнт має можливість через так званий чат-бот вибрати одну категорію для своїх покупок, на яку буде встановлено 92-денний пільговий період.

По-третє, з кредитної картки Ощадбанку можна без комісій знімати та перераховувати кредитні кошти, що неможливо зробити, використовуючи кредитні картки інших банків.

По-четверте, використовуючи кредитну картку Ощадбанку, клієнт має можливість оплачувати покупку частинами – це досить поширена функція, яку пропонують багато банків.

По-п'яте, адміністрація Ощадбанку всіляко заохочує своїх клієнтів, які користуються кредитними картками, нараховуючи їм бонуси. Цієї функції також немає у багатьох банках-конкурентах.
Як оформити кредитну картку Ощадбанку
Кредитну картку Ощадбанку можуть клієнти, які пройшли реєстрацію та ідентифікацію своєї особи. Це можна зробити або у найближчому офісному відділенні банку, або у віддаленому режимі, через одну із соціальних мереж: Telegram, Facebook, або на сайті Ощадбанку за допомогою спеціального помічника.
Як правильно користуватися пільговим періодом кредитної картки
Пільговий період кредитної картки надає можливість використовувати кредитні кошти без сплати відсотків протягом певного часу, який встановлений банком. Щоб уникнути нарахування відсотків, слід підтримувати весь баланс кредитної картки до закінчення пільгового періоду. За такої умови клієнту не нараховуватимуться відсотки за користування кредитними коштами. Щоб уникнути нарахування відсотків, не слід витрачати більше, ніж можете дозволити собі повернути протягом пільгового періоду.
Якщо ж у вас виникли додаткові питання - зверніться на гарячу лінію сервісу Money4You за телефоном
0 800 330 024