Кредит за 1 годину онлайн
Інформація, що підлягає розкриттю відповідно до вимог чинного законодавства, розміщена в розділі Розкриття інформації
Кредит за 1 годину онлайн зараз можна оформити практично у будь-якій мікрофінансовій організації (МФО). Для цього треба зайти на сайт МФО та пройти реєстрацію, після чого подати заявку на кредит, дочекатися винесеного рішення, і, якщо воно виявиться позитивним, підписати електронний кредитний договір, після чого гроші будуть зараховані на банківську картку позичальника. Звістка цей процес зазвичай не займає багато часу, тому, кредит за 1 годину онлайн в сучасних умовах - це звичайна справа.
Реєстрація
Як було зазначено, процес кредитування в МФО починається з реєстрації, під час якої клієнт вказує свої достовірні персональні дані. Цей процес може тривати від 5 до 30 хвилин. Багато залежить від навичок користувача та програмного забезпечення на сайті контори. Люди молодого та середнього віку на сайті МФО, що працює із системою BankID, зареєструватися можуть за 3-4 хвилини. А ось особам старшого віку за відсутності системи BankID може знадобитися до півгодини і більше.
Подання та аналіз заявки
Зареєстровані користувачі за допомогою кредитного калькулятора, який зазвичай є на сайті МФО, можуть оперативно розрахувати параметри майбутнього кредиту та подати заявку. На це йде зазвичай трохи більше 5 хвилин.

Заявку розглядає система скорингу в автоматичному режимі. Цей процес, залежно від алгоритму роботи та ступеня завантаженості, може зайняти від 5 до 20 хвилин, після чого заявник повідомляється про прийняте рішення.
Кредит за 1 годину онлайн – фінальна стадія
Якщо подана заявка отримує схвалення, позичальник підписує електронний кредитний договір та отримує потрібну суму на свою банківську картку. Як бачимо, кредит за 1 годину онлайн цілком реальний.
Якщо ж у вас виникли додаткові питання - зверніться на гарячу лінію сервісу Money4You за телефоном
0 800 330 024